Stosował może ktoś ten srodek jaka jest cena i dawkowanie czy stosuje sie go samego czy miesza z czymś? czy jest bezpieczny dla sadu?
Stosował może ktoś ten srodek jaka jest cena i dawkowanie czy stosuje sie go samego czy miesza z czymś? czy jest bezpieczny dla sadu?
Stosowalem, efekt bardzo pozytywny. Chwasty dlugo trzymaja. Jedna miarka Granstaru dolaczona do opakowania + 1.5l chwastoks + 1,5l randap na 400l.
jaka jedna miarka ? tam pisza 15-25 gram /ha na zboza a Ty dałeś hektarowa działkę jako dodatek do randapu + chwastox i to na ile opryskałeś ? na 1 czy pół ha ? to końska dawka - i jaki granstar ? 75?
stosujecie to od dawna? nie boicie się że drzewo może to pociągnąć? kupujecie to od ruskich?
Portal sadownictwo.com.pl powstał i działa jako niezależny serwis internetowy przeznaczony dla producentów owoców.
Data założenia: 10 czerwca 2001 r.
Pomysłodawca i twórca: Marcin Zachwieja
Portal sadownictwo.com.pl
e-mail: kontakt@sadownictwo.com.pl